Mój kandydat,,,
Biedronkę dałem dlatego, że jest portugalska a skoro ziemia ma być tylko w rękach polaków to musieliby wynająć teren albo zwinąć interes.
Jeżeli ktoś będzie chciał budować elektrownie słoneczne zamiast węglowych to nic strasznego się nie stanie w najgorszym wypadku ktoś go wygryzie z rynku gdy pomysł będzie nieopłacalny.
Żaden kapitał nie powinien być wspierany wtedy nie ma wolnego rynku niech zagraniczny konkuruje z krajowym ale równi wobec prawa. Niestety prawda jest taka, że gdy nie ma konkurencji to jakość usług nieustannie spada bo po co się rozwijać skoro rozwój jest kosztowny a zysk z tego żaden.
Każdy chce zarobić dlatego nie opłaca się inwestować miliardów we wrogie przejęcia kiedy system prawny pozwala każdemu w każdej chwili otworzyć konkurencję.
Co do dekarbonizacji nie może być ona wykonywana pod przymusem ale jeżeli bardziej się opłaca stosować inne źródła energii to mnie już nie obchodzi skąd mam prąd ma on być jedynie jak najtańszy i dostępny cały czas ale podkreślam, że nie może być to wywołane nakazem ale konkurencją.
edit: polskie PKB 552mld $ a dochody GE 12mld $
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015 04:25 przez Sochacz.)

"Nikt nie jest niewinny, istnieją jedynie różne poziomy winy"

"Śmierć jest bardziej uniwersalna niż życie. Każdy umiera choć nie każdy żyje."
A. Sachs
03-28-2015, 04:21
Cytuj Cytuj
http://www.pb.pl/2564511,86227,wartosc-a...pkb-polski
Proszę :) Nie patrz na dochód, tylko na kapitał zakładowy.
03-28-2015, 10:53
Cytuj Cytuj
Tylko widzisz teraz porównujesz "prędkość" z "przyśpieszeniem" to są 2 różne wartości nie da rady tego tak łatwo porównywać.

A. Sachs
03-28-2015, 14:35
Cytuj Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=0K5Zx8CtgJY
03-28-2015, 15:42
Cytuj Cytuj
Szczerze mówiąc nie widzę nic złego w tym materiale o tym człowieku.
edit: no może poza faktem, że w Polsce by go ZUS zjadł zanim by się dorobił innych 3 busów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015 16:06 przez Sochacz.)

A. Sachs
03-28-2015, 16:04
Cytuj Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości